GENS HOTEL
S Class Hotel
EZİNE / ÇANAKKALE / TÜRKİYE

Sakar dağlarının gölgesinde denizin yamacında Troya da yeni bir değer. Adını Antik Roma da AILE den alan, deniz ,kumsal ve tarihin içinden Gens Butik Otel sizleri evinizde hissettirecek tüm konfora sahip.

Çanakkale havalimanına 75 km; Ezine şehir merkezine 30 km; uzaklıktadır. Kestanbolu kaplıcalarına 10 km; Aleksandria Troas Antik Kentine 13 km; Apollo Tapınağı’na 20 km; Troya Antik Kentine 55 km mesafede olup; Bozcaadanın karşısında tarihin dokusunu teneffüs ederken sizi kimsenin rahatsız edemeyeceği sahilimizde tatilin tadını çıkarın.Otelimiz; 1750 metrekare kapalı alan, 2750 metrekare açık alan olmak üzere toplamda 4500 metrekare alan üzerine kurulmuştur. Her türlü beklentiye cevap veren büyük ve çocuk yüzme havuzları, otelimize özel sahili, size özel iskelesi; 2’si jakuzili 7 Delüx suit odalari, 19 deniz manzaralı, 6 dağ manzaralı toplamda 25 Standart deluxe odalar ile hizmetinizdedir. Yaz aylarında motorlu su sporlarının yapıldığı sahilimizde bar bulunmaktadır. Bilardo salonu , oyun masaları ile tatil ve eğlence iç içe.

Özel tasarlanmış bahçe peyzajı, içerisinde palmiye ağaçlarının bulunduğu, yeşillikler içinde süslü gezi yolları, salıncağı, çocuk oyun alanları, 4 büyük kamelyası Sakar dağlarının yeşilliği, Ege denizin mavisi ile birleşerek konuklarımıza özenle seçilmiş zengin açık büfe kahvaltı ve Alakart restoranımızda dünya mutfakları ile her türlü damak zevkine uygun yemek çeşitlerimiz siz misafirlerimizin beğenisine sunulmuştur.

Gens Butik Otel’de aileniz ile yüzünüzü denize , sırtınızı dağa yaslayın.